مركز تحقيقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشكي شيراز نخستين بار در سال 1374 فعاليت خود را آغاز نمود. در سال 1387 با ساماندهي جديد و تشكيلات انسجام يافته تر زير نظر معاونت پژوهشي دانشگاه علوم پزشكي شيراز دامنه فعاليت هاي پژوهشي خود را گسترش داد و در سال 1392 موفق به کسب موافقت قطعی گردید.

Feature Slides

شروع به کار شرکت دانش بنیان "محافظان قلب پارس"

"شرکت دانش بنیان محافظان قلب پارس" با تولید روغن های کنجد، گردو، فندق، پسته، بادام کوهی کازرون و بادام زمینی، روغن های مفید را وارد چرخه غذایی مردم می نماید و اولین تولید آن با نام "بروج"  که روغن کنجد می باشد كه وارد بازار گرديده است. این روغن ها به خاطر Poly unsaturated fatty acid حاوی چربی های مفید برای بدن می باشند و از افزایش چربی جلوگیری می نماید.


 انتشارات مرکز تحقیقات قلب و عروق

مشخصات کتاب
نام کتاب: قلب شما
زبان: فارسی
تعداد صفحات: 172
وزن: 232 گرم
شابک: 9786006391182
نوبت چاپ: 1
شمارگان: 500
قطع: رقعی
جلد: شومیز
سال انتشار: 1392


در کتاب قلب شما تلاش شده است که آگاهی از روشهای پیشگیری و درمان افزایش یابد، نه تنها بیماران، بلکه عموم مردم باید بدانند که اولا تا آنچه که می توانند از بروز بیماریهای قلبی جلوگیری نمایند و در صورت ابتلا خود و یا فردی از خانواده چه روشهای تشخیصی و درمانی استفاده کنند و بدون آنکه وحشت نمایند آگاهانه تست های تشخیصی را انجام دهند و یا دارویی که لازم است میل نمایند.
جهت خرید کتاب به سایت انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز مراجعه نمایید.
            Affiliation مرکز تحقیقات قلب و عروق شیراز:

فارسی: مرکز تحقیقات قلب و عروق، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شیراز، ایران

English: Cardiovascular Research Center, Shiraz University of Medical Sciences, Shiraz, Iran


محاسبه ریسک ابتلا به بیماری های قلبی در 10 سال آینده


آخرین مقالات جدید منتشرشده توسط مرکز تحقیقات قلب و عروق